SFSD-07-28-G-05.27-SR
DataSheet
SFSD-07-28-G-05.27-SR PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Individual Wire Leads
Number of Positions:14
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.439' (133.86mm, 5.27")