FFSD-03-S-04.50-01
DataSheet
FFSD-03-S-04.50-01 PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Cable
Number of Positions:6
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:0.375' (114.30mm, 4.50")