SFSD-04-28C-G-03.50-S
DataSheet
SFSD-04-28C-G-03.50-S PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Individual Wire Leads
Number of Positions:8
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.292' (88.90mm, 3.50")