TCSD-17-D-05.50-01-F-N-R
Description
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
DataSheet
TCSD-17-D-05.50-01-F-N-R PDF
Number of Positions:34
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable:0.039" (1.00mm)
Length:0.458' (139.70mm, 5.50")