SFSD-05-28-G-05.12-S
DataSheet
SFSD-05-28-G-05.12-S PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Individual Wire Leads
Number of Positions:10
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.427' (130.05mm, 5.12")