FFMD-05-T-25.00-01-N-R
DataSheet
FFMD-05-T-25.00-01-N-R PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Plug, Reversed
Number of Positions:10
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:2.08' (635.00mm)