G125-MC10605M1-0300M1
Manufacturer
Harwin
VIGOR # :
Description
CBL GECKO 1.25MM M-M 300MM 6POS
Catalog
Rectangular Cable Assemblies
DataSheet
G125-MC10605M1-0300M1 PDF
Type Description
Series:Gecko G125
Package:Bag
Part Status:Active
Connector Type:Plug to Plug
Number of Positions:6
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.049" (1.25mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.984' (300.00mm, 11.81")