FFMD-07-D-04.70-01-R
DataSheet
FFMD-07-D-04.70-01-R PDF
Part Status:Active
Connector Type:Plug to Plug, Reversed
Number of Positions:14
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:0.392' (119.38mm, 4.70")