SFSD-20-28-G-07.87-SL
DataSheet
SFSD-20-28-G-07.87-SL PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Individual Wire Leads
Number of Positions:40
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.656' (199.90mm, 7.87")