TCSD-22-D-05.25-01-R
Description
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
DataSheet
TCSD-22-D-05.25-01-R PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket, Reversed
Number of Positions:44
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable:0.039" (1.00mm)
Length:0.437' (133.35mm, 5.25")