SFSD-15-30-G-07.50-DR-NDX
DataSheet
SFSD-15-30-G-07.50-DR-NDX PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:30
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.625' (190.50mm, 7.50")