FFMD-25-D-02.00-01-RW
DataSheet
FFMD-25-D-02.00-01-RW PDF
Part Status:Active
Connector Type:Plug to Plug
Number of Positions:50
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:0.167' (50.80mm, 2.00")