SFSD-05-28-H-08.76-D-NDX
DataSheet
SFSD-05-28-H-08.76-D-NDX PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:10
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.730' (222.50mm, 8.76")