FFSD-25-S-15.01-01-N-RW
DataSheet
FFSD-25-S-15.01-01-N-RW PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Cable
Number of Positions:50
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)