G125-MC33405L4-0450L
Description
1.25MM M/L 34POS 30AWG 450MM
Catalog
Rectangular Cable Assemblies
DataSheet
G125-MC33405L4-0450L PDF
Type Description
Series:Gecko G125
Package:Bag
Part Status:Active
Connector Type:Plug to Individual Wire Leads
Number of Positions:34
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.049" (1.25mm)
Pitch - Cable:-
Length:1.48' (450.00mm)