SFSD-20-30C-F-03.26-D-NDX
DataSheet
SFSD-20-30C-F-03.26-D-NDX PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:40
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.272' (82.80mm, 3.26")