TCSD-09-D-02.50-01-N
Description
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
DataSheet
TCSD-09-D-02.50-01-N PDF
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:18
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable:0.039" (1.00mm)
Length:0.208' (63.50mm, 2.50")