981717-058-39.4-C-1-22-1
Manufacturer
3M
VIGOR # :
Description
CABLE 2TWIN AXL 26AWG 22PS 39.4"
Catalog
Rectangular Cable Assemblies
DataSheet
981717-058-39.4-C-1-22-1 PDF
Type Description
Series:UHM
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:110
Number of Rows:5
Pitch - Connector:0.079" (2.00mm)