SFSD-20-30-G-08.76-D-NDS
DataSheet
SFSD-20-30-G-08.76-D-NDS PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:40
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.730' (222.50mm, 8.76")