G125-MC23405L4-0150F
Description
1.25MM M/F 34POS 28AWG 150MM
Catalog
Rectangular Cable Assemblies
DataSheet
G125-MC23405L4-0150F PDF
Type Description
Series:Gecko G125
Package:Bag
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Plug
Number of Positions:34
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.049" (1.25mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.492' (150.00mm, 5.91")