SFSDT-15-28-G-07.50-S
DataSheet
SFSDT-15-28-G-07.50-S PDF
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
G125-MC35005L4-0300F
G125-MC35005L4-0300F
1.25MM M/F 50POS 30AWG 300MM