SFSD-35-30-G-03.75-D-NDX
DataSheet
SFSD-35-30-G-03.75-D-NDX PDF
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:70
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.313' (95.25mm, 3.75")