FFMD-05-D-07.90-01
DataSheet
FFMD-05-D-07.90-01 PDF
Part Status:Active
Connector Type:Plug to Plug
Number of Positions:10
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:0.658' (200.66mm, 7.90")