FFMD-12-T-50.00-01-N
DataSheet
FFMD-12-T-50.00-01-N PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Plug
Number of Positions:24
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)