FFSD-11-S-02.01-01-N
DataSheet
FFSD-11-S-02.01-01-N PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Cable
Number of Positions:22
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:0.167' (51.00mm, 2.01")