G125-MC20605L4-0300M
Manufacturer
Harwin
VIGOR # :
Description
1.25MM M/M 6POS 28AWG 300MM
Catalog
Rectangular Cable Assemblies
DataSheet
G125-MC20605L4-0300M PDF
Type Description
Series:Gecko G125
Package:Bag
Part Status:Active
Connector Type:Plug to Plug
Number of Positions:6
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.049" (1.25mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.984' (300.00mm, 11.81")