SFSD-50-28-G-03.94-D-NDX
DataSheet
SFSD-50-28-G-03.94-D-NDX PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:100
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.328' (100.08mm, 3.94")