SFSD-10-28-G-09.84-D-NUS
DataSheet
SFSD-10-28-G-09.84-D-NUS PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:20
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.820' (249.94mm, 9.84")