SFSD-10-30-G-03.25-DS-NUX
DataSheet
SFSD-10-30-G-03.25-DS-NUX PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:20
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.271' (82.55mm, 3.25")