SFSD-50-28-H-03.26-S
DataSheet
SFSD-50-28-H-03.26-S PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Individual Wire Leads
Number of Positions:100
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.272' (82.80mm, 3.26")