SFSD-15-28-G-06.74-DR-NDX
DataSheet
SFSD-15-28-G-06.74-DR-NDX PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:30
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.562' (171.20mm, 6.74")