FFMD-17-D-02.10-01
DataSheet
FFMD-17-D-02.10-01 PDF
Part Status:Active
Connector Type:Plug to Plug
Number of Positions:34
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:0.175' (53.34mm, 2.10")