SFSD-20-28-G-07.09-DR-NUS
DataSheet
SFSD-20-28-G-07.09-DR-NUS PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:40
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.591' (180.09mm, 7.09")