FFMD-07-T-04.75-01-N-R
DataSheet
FFMD-07-T-04.75-01-N-R PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Plug, Reversed
Number of Positions:14
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:0.396' (120.65mm, 4.75")