SFSD-20-30-H-10.00-D-NUX
DataSheet
SFSD-20-30-H-10.00-D-NUX PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:40
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.833' (254.00mm, 10.00")