KSM-DEV081601-12-RED
Description
CBL ASSEM DF59 22AWG DBL 12 RED
DataSheet
KSM-DEV081601-12-RED PDF
2nd Connector:-
Color:Red
Length:12.00" (304.8mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
FLEXIMATE TO FLEXIMATE 190MM
PICO-EZMATE HARNESS FOR VERO 6"