ZFS-CH138-8J
Manufacturer
JKL Components Corporation
VIGOR # :
Description
FLEX TAPE JOINER CONNECTOR
Catalog
Solid State Lighting Cables
DataSheet
ZFS-CH138-8J PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
1st Connector:Plug, 2 Position
2nd Connector:Plug, 2 Position
Color:Red, White
Length:5.43" (138.0mm)
Features:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE SPT-6 PLUG TO PIGTAIL
CONN PLUG PCB 4POS
FLEXIMATE TO FLEXIMATE 115MM
84907
SET SKT IMP MET 1/4DR 14PC
CBL MALE RA TO MALE 4POS 3.28'