KSM-DEV081601-12-BLACK
Manufacturer
TE Connectivity AMP Connectors
VIGOR # :
Description
CBL ASSEM DF59 22AWG DBL 12 BLK
Catalog
Solid State Lighting Cables
DataSheet
KSM-DEV081601-12-BLACK PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
1st Connector:-
2nd Connector:-
Color:Black
Length:12.00" (304.8mm)
Features:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE 4 POS FEMALE/MALE
PICO-EZMATE HARNESS FOR VERO 12"
6 WAY SWITCH LEAD TO CABLE
KSM-DEV081601-12-BLACK
KSM-DEV081601-12-BLACK
REF01CS-REEL7
REF01CS-REEL7
10V VOLTAGE REFERENCE