GATELEADL75005MPXPSA1
Manufacturer
IR (Infineon Technologies)
VIGOR # :
Description
ACCY GATE LEAD DISC AWG20 750MM
Catalog
Specialized Cable Assemblies
DataSheet
GATELEADL75005MPXPSA1 PDF
Type Description
Series:*
Package:Tray
Part Status:Active
Type:-
Number of Lines:-
Cable Length - Unexposed:-
Features:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
VIP-CAB-FLK14/16/2 0M/S7
CABLE ASS'Y, POWER-IN, 30 FEET
VIP-CAB-FLK14/16/6 0M/S7
CI2202S0000
CI2202S0000
2 POS 2.50MM(.098) WIRE TO BOARD
GATELEADL75005MPXPSA1
GATELEADL75005MPXPSA1
PRO-OB-471
PRO-OB-471
RF ANT 868MHZ/915MHZ STAMPED MET