10116621-N1200YYLF
Manufacturer
Storage & Server IO (Amphenol ICC)
VIGOR # :
Description
501-21LF-SOFIX 6X4
Catalog
Specialized Cable Assemblies
DataSheet
10116621-N1200YYLF PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Type:-
Number of Lines:-
Cable Length - Unexposed:-
Features:-
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
RJ INDUSTRIAL PRELINK CAT5 PATCH
MS-C16B-C16B-R8D-009
MS-C32B-C26M04-R8D-008
MCL103C-TR3
MCL103C-TR3
DIODE SCHOTTKY 20V 200MA MICMELF
RU73X2A22K6LTDF
RU73X2A22K6LTDF
RES 22.6 KOHM 0.01% 1/10W 0805