A-USB20BM-OE-050BK28
Description
CBL USB2.0 BM-OPEN 0.5M BLK
DataSheet
A-USB20BM-OE-050BK28 PDF
Part Status:Active
Configuration:B Male to Cable (Round)
Length:1.64' (500.0mm)
Specifications:USB 2.0
Wire Gauge:28 AWG, 28 AWG
Shielding:Shielded
Color:Black
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
USB 2.0 A MALE TO USB 2.0 MICRO