DH-20M50056
Manufacturer
CviLux
VIGOR # :
Description
USB AM TO USB MICRO, USB 2.0 - 2
Catalog
USB Cables
DataSheet
DH-20M50056 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bag
Part Status:Active
Configuration:-
Length:-
Specifications:-
Wire Gauge:-
Shielding:-
Color:-
Style:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CBL-UA3-UB3-15WT
CBL-UA3-UB3-15WT
CABLE, USB, 1500 MM, TYPE A 3.0
CABLE USB 2.0 A-MINI B 2M
CABLE USB 2.0 A MALE/ B MALE 15'
SMQT1553-6
SMQT1553-6
TRANSFORMER PBC
7401K12CGE
7401K12CGE
SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V