CBL-UA-UA-20WT
Description
CABLE, USB, 2000 MM, TYPE A 2.0
DataSheet
CBL-UA-UA-20WT PDF
Type Description
Series:CBL-UA-UA
Package:Box
Part Status:Active
Configuration:A Male to A Male
Length:6.56' (2.00m)
Specifications:USB 2.0
Wire Gauge:24 AWG, 28 AWG
Shielding:Shielded
Color:White
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CA-USB-AM-AM-3FT
CA-USB-AM-AM-3FT
USB 2.0 A TYPE PLUG TO USB 2.0 A