A-USB20BM-OE-050BE28
Description
CBL USB2.0 BM-OPEN 0.5M BEIGE
DataSheet
A-USB20BM-OE-050BE28 PDF
Part Status:Active
Configuration:B Male to Cable (Round)
Length:1.64' (500.0mm)
Specifications:USB 2.0
Wire Gauge:28 AWG, 28 AWG
Shielding:Shielded
Color:Beige
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CBL-UA-UA-20BT
CBL-UA-UA-20BT
CABLE, USB, 2000 MM, TYPE A 2.0
USB 2.0 A MALE TO USB 2.0 MICRO
CABLE USB
NTE3058
NTE3058
LED-DISPLAY-ORANGE
5976601602F
5976601602F
LED BLUE CLEAR 1206 SMD
A-USB20BM-OE-050BE28
A-USB20BM-OE-050BE28
CBL USB2.0 BM-OPEN 0.5M BEIGE
7103P3YW5GE
7103P3YW5GE
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V