UR024-003-WH
Description
USB A-M TO A-F EXT CABLE 3'
DataSheet
UR024-003-WH PDF
Configuration:A Female to A Male
Length:3.00' (914.4mm)
Specifications:USB 2.0
Wire Gauge:24 AWG, 28 AWG