CBL-UA-MUB-20BT
Description
CABLE, USB, 2000 MM, TYPE A 2.0
DataSheet
CBL-UA-MUB-20BT PDF
Type Description
Series:CBL-UA-MUB
Package:Box
Part Status:Active
Configuration:A Male to Micro B Male
Length:6.56' (2.00m)
Specifications:USB 2.0
Wire Gauge:24 AWG, 28 AWG
Shielding:Shielded
Color:Black
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SANOXY-VNDR-OTG-YCABLE
SANOXY-VNDR-OTG-YCABLE
SANOXY 2 IN1 MICRO USB MALE TO F
USB 2.0 A MALE TO USB 2.0 MICRO