UR050-003-24G
Description
3' USB A TO MICRO B CABLE M/M
DataSheet
UR050-003-24G PDF
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Configuration:A Male to Micro B Male
Length:3.00' (914.4mm)
Specifications:USB 2.0
Wire Gauge:24 AWG, 28 AWG