102-1030-BL-F0200
Manufacturer
CnC Tech
VIGOR # :
Description
CABLE USB A MALE - B MALE 2M BLK
Catalog
USB Cables
DataSheet
102-1030-BL-F0200 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Configuration:A Male to B Male
Length:6.56' (2.00m)
Specifications:USB 2.0
Wire Gauge:24 AWG, 28 AWG
Shielding:Shielded
Color:Black
Style:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CAB-14276
CAB-14276
USB OTG CBL FEMALE ATOMICROB 5IN
AB4FT-W
AB4FT-W
4FT. WHITE USB 2.0 DEVICE EXTENS
USB3.0-ABM-1FT
USB3.0-ABM-1FT
1FT USB 3.0 CABLE A MALE TO B MA
APT30DF20HJ
APT30DF20HJ
BRIDGE RECT 1P 200V 45A SOT227
102-1030-BL-F0200
102-1030-BL-F0200
SIDE ELEMENT 73MM WIDE