A-USB30AM-30MBM-200
Description
CBL USB3.0 AM TO MICRO BM, 2M
DataSheet
A-USB30AM-30MBM-200 PDF
Part Status:Active
Configuration:A Male to Micro B Male
Length:6.56' (2.00m)
Specifications:USB 3.2 Gen 1 (USB 3.1 Gen 1, Superspeed (USB 3.0))
Wire Gauge:24 AWG, 30 AWG (2)
Shielding:Shielded
Color:Black
Style:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
102-1020-BL-00100
102-1020-BL-00100
CABLE USB A MALE-A MALE 1M BLK
UC-ARBR1W
UC-ARBR1W
3FT. WHITE USB 2.0 CABLE A LEFT
CBL USB MICRO A MALE-B MALE 3M
CONN USB PATCH CORD 2M IP67
A-USB30AM-30MBM-200
A-USB30AM-30MBM-200
CBL USB3.0 AM TO MICRO BM, 2M
CONN HDR STRIP POST 10POS TIN