CBL-UA-UB-20WT
Description
CABLE, USB, 2000 MM, TYPE A 2.0
DataSheet
CBL-UA-UB-20WT PDF
Type Description
Series:CBL-UA-UB
Package:Box
Part Status:Active
Configuration:A Male to B Male
Length:6.56' (2.00m)
Specifications:USB 2.0
Wire Gauge:24 AWG, 28 AWG
Shielding:Shielded
Color:White
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
AA6FT-W
AA6FT-W
6FT. WHITE USB 2.0 A-MALE TO A-F